Referanslarımız

KURUMSAL WEBSİTE TASARIMI

WO&MEN Beauty firması için hazırlamış olduğumuz kurumsal website tasarımı ve website içeriklerini bulabilirsiniz.
WO&MEN Beauty, Bursa’da faaliyet gösteren Kadın-Erkek Kuaför ve Güzellik Merkezi firmasıdır. Logo Tasarımı, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Website Tasarımı, Fotoğraf Çekimi, Katalog ve Dergi Tasarımı, Billboard Tasarımı gibi bir çok alanda Tam Hizmet Reklam Ajansı olarak çözüm ortaklığı sunduk.

WO&MEN Beauty firmasına yaptığımız çalışmaları inceleyerek çalışma yöntem ve kalitemiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Kurumsal Website Tasarımı ile alakalı fiyat teklifini iletişim formumuz üzerinden bize yazarak öğrenebilirsiniz.

Proje Hakkında Detaylar

Kurumsal Website Tasarımı Neden Gereklidir?
Şirketler, kurumsal yapılarını güçlendirmek ve markalaşma konusunda hızlı yol katetmek için kurumsal website tasarımlarına ihtiyaç duyarlar. Böylelikle; paydaşları, ortakları ve müşterileri kendileri hakkında daha iyi bilgilendirmiş ve yönlendirmiş olurlar.
Kurumsal Website Tasarımı Kaç Günde Tamamlanır?
Kurumsal Website Tasarımlarında, bir websitenin A-Z'ye tamamlanması içerikler geldikten sonra 7-10 gün sürmektedir. Bu alanda Bursa'daki yazılım yönünde en hızlı sonuca ulaşan Tam Hizmet Reklam Ajansı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Kurumsal Websiteler Nasıl Tasarlanır?
Kurumunuz, şirketiniz veya markanız için hazırlatmak istediğiniz websitesi için öncelikle SWOT ve İhtiyaç analizlerinizi çıkarırız, akabinde varsa kurumsal kimliğiniz odaklı yoksa yeni bir kurumsal kimlik hazırlayarak tamamen uyum sağlayacak şekilde websitenizi mobil uyumlu tasarlarız.
  • Tarih : 12.03.2018
  • Müşteri : Kadriye Şenişler
  • Kategori : Kurumsal Website Tasarımı
Projeyi Görüntüle
© Volion's 2013 / All rights reserved. TR - EN
Yukarı Çık