Referanslarımız

Pucka Kids E-Ticaret

İngiltere’de bebek ve çocuk giyim, aksesuar ve el yapımı amigurumi ürünlerinin satışı için tasarladığımız e-ticaret sistemi.

E-Ticaret Website Tasarımı: Pucka Kids

İngiltere’de bebek ve çocuk giyim, aksesuar ve el yapımı amigurumi ürünlerinin online satışı için tasarladığımız e-ticaret platformu olan Puckakids.co.uk, Türkiye’de üretilen ürünleri İngiltere pazarında tüketicilere sunma amacıyla kurulmuştur.

E-ihracat: Türkiye’den İngiltere’ye Özel Ürünler

Yurtdışında online satış yaparak Türk üreticilerin kaliteli ürünlerini İngiltere’deki tüketicilere ulaştırmak amacıyla faaliyet gösteren Puckakids.co.uk, bu alanda öne çıkan bir e-ihracat platformudur.

E-Ticaret Websitesi Kurmak: Pucka Kids’in Özellikleri

Ajansımız, Pucka Kids için sadece bir e-ticaret website tasarımı değil, aynı zamanda fatura kesim ve gönderimi, kargo etiketi oluşturma, sms ve email bilgilendirme, kargo entegrasyonu, santral ip telefon entegrasyonu gibi özelliklerle tam entegreli bir sistem geliştirmiştir.

Üstün E-Ticaret Özellikleri

E-ticaret website tasarımlarında, müşterilerimize sunduğumuz özellikler arasında; kargo entegrasyonları, kolay kullanıcı ara yüzü, gelişmiş fiyat ve stok sistemleri ile sanal pos entegrasyonları bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde kullanıcıların alışveriş deneyimini kolaylaştırarak, işletmelerin satışlarını maksimize etmelerine yardımcı oluyoruz.

İletişim ve Teklif

Eğer siz de Pucka Kids gibi başarılı bir e-ticaret websitesi kurmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun e-ticaret website fiyatları hakkında bilgi almak için teklif isteyin.

Detaylar

E-TİCARET WEB TASARIM SÜRESİ NE KADARDIR?
E-Ticaret Websiteleri ile online satış yapmak isteyen müşterilerimizin, ürün ve çeşit yoğunluğuna göre değişiklik göstermekle beraber 2-5 hafta arasında sürmektedir.
E-TİCARET WEB SİTE FİYATLARI NE KADARDIR?
E-Ticaret Websitesi Fiyatları, sektörden sektöre değişiklik göstermekte ve değişen kurlar ile birlikte farklılık arz etmektedir. Güncel online satış fikrinizi bizimle paylaşarak optimal fiyat bilgisi alabilirsiniz.
İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ YAPMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?
İnternet üzerinden bir e-ticaret websitesi aracılığı ile satış yapmak, bu satışları b2b platformları ile entegrasyonlu ve tam otomasyonlu şekilde gerçekleştirebilmek sizleri mağaza kirasından, fazladan çalışan ve sarf giderlerden kurtararak sadece yerelde değil ulusal ve uluslararası alanda da pazarlara ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Tarih : 01.08.2021
  • Müşteri : Pucka Kids
  • Kategori : E-Ticaret Geliştirme
Projeyi Görüntüle
© Volion's 2013 / All rights reserved. TR - EN
Yukarı Çık