Referanslarımız

E-TİCARET SİTE TASARIMI

E-Supplement Store için hazırlamış olduğumuz E-Ticaret Site tasarımı ve website içeriklerini bulabilirsiniz.

E-Ticaret Website Tasarımı: E-Supplement Store

e-supplement.com.tr, Türkiye’nin önde gelen supplement satış platformlarından biridir. Yerel pazarda güçlü bir oyuncu olarak, tüketicilere en iyi ve kaliteli takviye ürünlerini sunma amacıyla faaliyet göstermektedir.

B2B Entegrasyonlarıyla Eş Zamanlı Çalışma

E-Supplement, n11, trendyol, gittigidiyor gibi büyük B2B entegrasyon siteleriyle eş zamanlı çalışarak, ürünlerinizi geniş bir kitleye ulaştırmanıza olanak tanır.

E-Ticaret Websitesi Özellikleri

e-supplement.com.tr sadece bir e-ticaret website tasarımı değil, aynı zamanda otomatik fatura kesim ve gönderimi, stok takibi, ürün son kullanma takibi, sms bilgilendirme uygulamaları, kargo takip sistemleri ve santral ip telefon entegrasyonu gibi özelliklerle tam entegreli bir platformdur.

İletişim ve Fiyat Paketleri

E-Supplement gibi profesyonel bir e-ticaret websitesi tasarımı ve entegrasyonlarına sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her projeye uygun e-ticaret website fiyat paketleri sunuyoruz. Detaylı bilgi ve en uygun fiyat teklifleri için bize ulaşın.

Proje Hakkında Detaylar

E-Ticaret Web Tasarım Süresi Ne Kadardır?
E-Ticaret Websiteleri ile online satış yapmak isteyen müşterilerimizin, ürün ve çeşit yoğunluğuna göre değişiklik göstermekle beraber 2-5 hafta arasında sürmektedir.
E-Ticaret Website Fiyatları Ne Kadardır?
E-Ticaret Websitesi Fiyatları, sektörden sektöre değişiklik göstermekte ve değişen kurlar ile birlikte farklılık arz etmektedir. Güncel online satış fikrinizi bizimle paylaşarak optimal fiyat bilgisi alabilirsiniz.
İnternet Üzerinden Satış Yapmanın Avantajları Nelerdir?
İnternet üzerinden bir e-ticaret websitesi aracılığı ile satış yapmak, bu satışları b2b platformları ile entegrasyonlu ve tam otomasyonlu şekilde gerçekleştirebilmek sizleri mağaza kirasından, fazladan çalışan ve sarf giderlerden kurtararak sadece yerelde değil ulusal ve uluslararası alanda da pazarlara ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Tarih : 26.05.2019
  • Müşteri : Volion's Kendi Markası
  • Kategori : E-Ticaret Web Tasarım
Projeyi Görüntüle
© Volion's 2013 / All rights reserved. TR - EN
Yukarı Çık